Oferta pracy

Młodszy Analityk Produkcji

nmc Polska sp. z o.oO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Zabrze, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

nmc Polska powstała w 1998 roku w Zabrzu i od tego czasu systematycznie się rozwija, w 2018 roku Zarząd nmc zdecydował o rozbudowie zakładu w zabrzańskiej KSSE. Ciągły rozwój i nowe wyzwania pokazują, że firma posiada ogromny potencjał oraz możliwości, stale zwiększa zakres swojego działania.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kluczowe obowiązki:

  • Wsparcie Działu Produkcji w obszarze analizy danych niezbędnych do planowania produkcji zgodnie ze specyfikacją, standardami jakościowymi, wydajnością.
  • Tworzenie i przedstawianie analiz oraz raportów produkcyjnych, w tym odpowiedzialnością za przygotowanie danych niezbędnych do planowania długo i średnioterminowego
  • Przeprowadzanie analizy zużycia zasobów produkcyjnych
  • Współpraca z Działem Jakości, Działem Produkcji w celu usprawniania i optymalizacji procesów
  • Przygotowywanie dokumentów potrzebnych w procesie produkcyjnym
  • Dzienne rozliczanie i analizowanie zakończonych produkcji
  • Przygotowania dokumentacji technicznej na każdą linię produkcyjną zgodnie z planem produkcji
  • Wsparcie w wdrażaniu i rozwijaniu systemu ISO 9001
  • Wsparcie w wdrażaniu i rozwijaniu systemu Lean

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ( o kierunku związanym z produkcją: inżyniera produkcji, analiza produkcji itp.)
  • Doświadczenie w obszarze produkcyjnym – min. Pół roku
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym
  • Mile widziana znajomość programu SAP - ta umiejętność będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza i doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi z zakresu Lean Manufacturing – dodatkowy atut

Co oferujemy:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym etacie
  • Praca w systemie jednozmianowym ( 8-16)
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w miłej atmosferze
  • Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, dodatkowe wynagrodzenie urlopowe, bony świąteczne, eventy firmowe)
  • Szansa na rozwój oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Jeśli jesteś zainteresowany wyślij CV

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy