Oferta pracy

Młodszy Analityk Programista (Młodszy Konsultant IT)

Accenture Consulting & Strategy

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w projektach o dużej skali, które przyczynią się do rozwoju świata Private Banking i Wealth Management

  • Czynny udział we wszystkich fazach implementacji oprogramowania bankowego tj. analiza, implementacja, testowanie i utrzymywanie sprawności

  • Projektowanie i implementacja procesów bankowych przy użyciu różnorodnych narzędzi i platofrm

  • Współpraca z pracownikami Accenture i międzynarodowymi klientami przy tworzeniu i implementacji rozwiązań biznesowych

  • Udział w międzynarodowych projektach z zakresu Banking System Transformation i dostarczaniu rozwiązań na poziomie biznesowym dotyczących m.in. Stock Exchange, Payments, CRM i KYC, Data Exchange Interfacing i Data Migration.

  • Projektowanie, dostosowywanie i testowanie rozwiązań w nowoczesnym środowisku programistycznym bazującym na Eclipse z wykorzystaniem bazy danch Oracle i języka programowania PL/SQL

  • Wdrażanie nowego modelu integracji aplikacji w oparciu o platformę kontenerową typu OpenShift

  • Usprawnianie pracy poprzez wykorzystanie narzędzi takich jak JIRA i Confluence

  • Posiadanie znajomości innych języków programowania takich jak Java, VBA, Angular, JavaScript oraz innych zagadnień, takich jak Test Automation

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinach takich jak Informatyka, Inżynieria, studenci ostatniego roku również będą rozważani

  • Podstawowa wiedza z zakresu Relational Databases Logics (Oracle, SQL Server) i SQL

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z programowaniem, oraz jednego z nowoczesnych języków programowania (np. Java, Python, VBA, C#, C++)

  • Zdolność do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania terminów

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Dobra znajomość języka angielskiego, zarówno pisanego jak i mówionego

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz program akcji pracowniczych

  • Dostęp do platformy MyBenefit (możliwość skorzystania z szerokiej gamy produktów i usług, w tym karty Multisport oraz karty lunchowej)

  • Indywidualne wsparcie Career Counselor’a i określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, a także możliwość sesji z Coachem

  • Szeroki pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich i technicznych, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji)

  • Udział w projektach z zakresu Private Banking i Wealth Management

  • Uczestnictwo w szkoleniu z podstaw implementacji systemów bankowych, zakończonym certyfikatem

  • Możliwość zdobycia technicznej jak i praktycznej wiedzy z zakresu rozwiązań dla sektora bankowego przy współpracy z prestiżowymi międzynarodowymi firmami

  • Praca w zróżnicowanym, miedzynarodowym zespole

  • Praca w trybie hybrydowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • program akcji pracowniczych

Etapy rekrutacji
1

Online application

2

Phone interview

3

Online tests (optional step)

4

Technical skills check (optional step)

5

Interview with your future Team Leader

6

Welcome to Accenture!

Praca w konsultingu jest pełna wyzwań i okazji do rozwoju. Każdy projekt jest inny i daje możliwość kontaktu z nowymi klientami i technologiami. Szukamy osób, które są w stanie zaoferować innowacyjne i oryginalne rozwiązania dla naszych klientów, jak i pomóc nam w współtworzeniu pozytywnej atmosfery w pracy. Accenture jest miejscem w którym będziesz miał/a możliwość współpracy z utalentowanymi osobami z branży biznesu i technologii podczas pracy nad wymagającymi i rozwijającymi projektami.

Accenture is a global professional services company with leading capabilities in digital, cloud and security. Combining unmatched experience and specialized skills across more than 40 industries, we offer Strategy and Consulting, Interactive, Technology and Operations services—all powered by the world’s largest network of Advanced Technology and Intelligent Operations centers. Our 514,000 people deliver on the promise of technology and human ingenuity every day, serving clients in more than 120 countries. We embrace the power of change to create value and shared success for our clients, people, shareholders, partners, and communities. Visit us at www.accenture.com.

Przewiń do profilu firmy