Młodszy Analityk

MercerO firmie

Rekrutacja zdalna

Mercer

Aleje Jerozolimskie 98

Warszawa

Through data solutions, tools, and advisory services we work with our clients to help them succeed. We bring innovative and smart solutions to assist our clients and their workforce in their daily demands in the areas of career, wealth and health. We live the greater good in everything we do to Make Tomorrow Today. We are Mercer.

ABOUT MERCER

MŁODSZY ANALITYK
(UMOWA ZLECENIE)

Czego możesz się spodziewać?

  • Umowy-zlecenia ze stawką 25 PLN brutto za godzinę
  • Elastycznych godzin pracy
  • Induction Day pierwszego dnia pracy – wprowadzenie w kulturę organizacyjną Mercer
  • Wsparcia doświadczonej osoby w pierwszych tygodniach pracy
  • Pracy w międzynarodowym środowisku
  • Nowoczesnego biura w okolicach pl. Zawiszy z pyszną kawą/herbatą/czekoladą i darmowymi owocami w biurze

Co uzyskasz?

  • Doświadczenie w pracy w prawdziwie międzynarodowym środowisku pracy
  • Szkolenia z dedykowanym trenerem (metoda Training Within Industry) przygotowujące do wykonywania zadań
  • Znajomość pracy z tzw. tablicami Kanban oraz innych metod LEAN

Zadania, którymi będziesz się zajmować:

  • Współpraca z analitykami w Warszawie i w innych globalnych biurach Mercera
  • Gromadzenie i analizowanie danych płacowych
  • Przygotowywanie raportów statystycznych i płacowych

Kluczowe kompetencje potrzebne w roli:

  • Zdolności analityczne i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego i polskiego pozwalająca na swobodną pracę w tych językach
  • Dbałość o szczegóły i rzetelność
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i Microsoft Excel (znajomość tabeli przestawnych, funkcji „wyszukaj pionowo”)

Idealny kandydat:

  • Posiada wcześniejsze doświadczenie w pracy z danymi i w obszarze raportowania
  • Zna inne języki obce, preferowany hiszpański
ARE YOU INTERESTED?
Send us your CV (in English) today!
Important links: www.mercer.com | www.mmc.com

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy