Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk Rynku

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CEDC produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari, Cinzano).
    Dział: Knowledge & Reporting
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania na tym stanowisku to:

    • Przygotowywanie cyklicznych raportów i prezentacji na bazie danych Nielsen
    • Przygotowywanie raportów ad-hoc dla działów komercyjnych (Marketing, Sprzedaż, Trade Marketing)
    • Wsparcie pracowników w zakresie analizy oraz interpretacji danych Nielsen (obsługa oprogramowania Answers)
    • Pomoc w rozwoju pozostałych raportów biznesowych
    • Bieżąca analiza informacji rynkowych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego (mile wdziane o kierunku: ekonomia, statystyka, zarządzanie)
    • Min. rok pracy z bazami danych Nielsen (Answers)
    • Bardzo dobrej znajomość MS Excel oraz MS Power Point
    • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego
    • Umiejętności analitycznego myślenia
    • Bardzo dobrej organizacja pracy
    • Umiejętności wyszukiwania danych

    Oferujemy:

    • Pracę na pełny etat
    • Pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
    • Pracę w nowoczesnym biurze na ul. Bobrowieckiej
    • Pracę na rzecz cenionych i lubianych marek
    • Pracę w zgranym i bardzo kreatywnym zespole
    bottom

    Administratorem danych jest CEDC International Sp. z o.o. z siedzibą w Oborniki Wlkp 64-600, Kowanowska 48 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.