Oferta pracy

Młodszy Analityk Serwisowy

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Olbrachta 94, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne przygotowywanie raportów oraz analiza wyników efektywności serwisu,

  • tworzenie nowych raportów i optymalizacja wizualizacji danych,

  • weryfikacja danych pod kątem kompletności i jakości,

  • przygotowanie i kontrola danych wykorzystywanych w procesie rozliczania sił serwisowych,

  • bieżące monitorowanie i analiza danych zbieranych przez Spółkę: zgłoszenia od klientów, dane dotyczące napraw i powodów uszkodzeń urządzeń płatniczych, dane dotyczące pracy sił serwisowych,

  • współudział przy identyfikowaniu głównych powodów zgłaszanych problemów technicznych oraz rekomendowanie działań mających usprawnić pracę logistyki i serwisu,

  • dbanie o wysoką jakość oraz terminowość realizowanych zleceń.

Nasze wymagania

  • doskonała znajomość pakietu MS Office (Excel oraz Access) – warunek konieczny,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne - umiejętność samodzielnego przeprowadzania analiz i wyciągania syntetycznych wniosków,

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne),

  • samodzielność w działaniu, otwartość, komunikatywność i proaktywna postawa w działaniu.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację biznesową,

  • doświadczenie w zakresie analizy danych i przygotowywania raportów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku EVO Payments International

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w obszarze transakcji bezgotówkowych w kraju, a także największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.

Poszukujemy osob

Przewiń do profilu firmy