Logo Pracuj.pl

Młodszy Analityk Serwisowy

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne przygotowywanie raportów oraz analizę wyników efektywności serwisu,
  • tworzenie nowych raportów i optymalizacja wizualizacji danych,
  • weryfikację danych pod kątem kompletności i jakości,
  • przygotowanie i kontrola danych wykorzystywanych w procesie rozliczania sił serwisowych,
  • bieżące monitorowanie i analizę danych zbieranych przez Spółkę: zgłoszenia od klientów, dane dotyczące napraw i powodów uszkodzeń urządzeń płatniczych, dane dotyczące pracy sił serwisowych,
  • współudział przy identyfikowaniu głównych powodów zgłaszanych problemów technicznych oraz rekomendowanie działań mających usprawnić pracę logistyki i serwisu,
  • dbanie o wysoką jakość oraz terminowość realizowanych zleceń.

Nasze wymagania

  • doskonała znajomość pakietu MS Office (Excel oraz Access) – warunek konieczny,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację biznesową,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne - umiejętność samodzielnego przeprowadzania analiz i wyciągania syntetycznych wniosków,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne),
  • mile widziane doświadczenie w zakresie analizy danych i przygotowywania raportów,
  • samodzielność w działaniu, otwartość, komunikatywność i proaktywna postawa w działaniu.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, tablet i telefon komórkowy)
  • aktywne podnoszenie kompetencji sprzedażowych
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • kartę Multisport w atrakcyjnej cenie
  • pakiet świadczeń socjalnych również dla Twoich bliskich

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • kawa / herbata
  • świętowanie urodzin

eService Sp. z o.o.

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku EVO Payments International

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w obszarze transakcji bezgotówkowych w kraju, a także największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.

Młodszy Analityk Serwisowy, Warszawa