Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Analityk - Specjalista ds. Kontrollingu

HEALTH LABS sp. z o.o.O firmie

HEALTH LABS sp. z o.o.

Henryka Sienkiewicza 81/3

Białystok

Twoje obowiązki w tej roli:

  • Współtworzenie procesów finansowych, administracyjnych oraz z zakresu HR
  • Wykonywanie podstawowych analiz finansowych i kontrolingowych dotyczących m.in.  weryfikacji zgodności wykonania planu z budżetem, marżowości produktów itp.
  • Wsparcie w przygotowaniu budżetów i planów finansowych
  • Nadzór nad ewidencją oraz obiegiem dokumentów tj. weryfikacja dokumentów pod względem formalnym  i rachunkowym oraz przekazywanie dokumentów (faktury, dokumenty kadrowe, raporty i analizy) do biura rachunkowego
  • Bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Finansowym, zewnętrznym biurem rachunkowym oraz działami operacyjnymi firmy (logistyka, dział sprzedaży, zakupów, obsługi klienta)

Poszukujemy kandydatów, którzy:

  • Posiadają min. 2-letnie doświadczenie w administracji/księgowości/finansach
  • Doświadczenie w zakresie kadr mile widziane
  • Są otwarci na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności
  • Wykazują się dużą dokładnością i skrupulatnością w pracy oraz odpowiedzialnością za wykonywane zadania
  • Posiadają dobrą organizację pracy własnej, są zaangażowani w obowiązki
  • Biegle posługują się Microsoft Excel, Word (warunek konieczny)
  • Posługują się językiem angielskim na poziomie min. B1
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu  w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w zespole młodych i chętnie dzielących się wiedzą współpracowników
  • Wygodne biuro w centrum Białegostoku

Ogłoszenie archiwalne