Oferta pracy

Młodszy analityk sprzedaży

Grupa Inter Cars

Traktorowa 119

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie danych do budowania planów sprzedażowych

  • wsparcie przy analizie zakupów i sprzedaży

  • analizowanie warunków handlowych i cen

  • proponowanie usprawnień wpływających na lepsze standardy sprzedaży

Nasze wymagania

  • umiejętność tworzenia raportów i analiz rynkowych

  • skuteczność działań, samodzielność, systematyczność

  • efektywna organizacja pracy

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • znajomość rynku motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • pakiet benefitów pozapłacowych

  • wsparcie we wdrożeniu się do obowiązków

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • po okresie wdrożenia możliwość pracy w modelu hybrydowym

  • lokalizacja biura: Łódź ul. Traktorowa 119

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Nasze firmowe wartości to Pasja i zaangażowanie, Partnerstwo, Wiarygodność, Lojalność, oraz Przywództwo przez przykład. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.intercars.eu skąd dowiesz się znacznie więcej o naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy