Oferta pracy

Młodszy Analityk Sprzedaży

GrycanO firmie

Grycan

Kwitnącej Wiśni 2

Majdan (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • agregowanie danych i tworzenie cyklicznych raportów dotyczących sprzedaży zgodnie z ustalonym zakresem i standardami na podstawie danych pozyskiwanych z systemów obsługujących działy sprzedaży

  • opracowywanie analiz dla potrzeb kadry zarządzającej oraz na cykliczne spotkania działów sprzedaży

  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących marketingowych analiz rynku na podstawie danych z zewnętrznych źródeł

  • wyliczanie i analiza wskaźników biznesowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość programu Excel, pozwalająca na sprawne posługiwanie się tabelami przestawnymi, złożonymi funkcjami i wykonywanie operacji na dużej ilości danych

  • chęć uczenia się i doskonalenia umiejętności analitycznych

  • umiejętność rzetelnego sprawdzania poprawności danych i wyników raportów

  • dokładność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem rynku swojej kategorii

  • benefity w postaci dofinansowania do karty Multisport, uczestnictwa w Pracowniczym Programie Emerytalnym oraz ubezpieczenie grupowe

  • możliwość pracy zdalnej

  • życzliwa atmosfera pracy, otwarty i zaangażowany zespół

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

Grycan

Lody to nasza pasja! Produkujemy je z najlepszych składników łącząc tradycyjne receptury i rzemieślnicze metody. Dziś jesteśmy liderem na rynku lodów familijnych i najbardziej rozpoznawalną marką rodzinną w Polsce.

Przewiń do profilu firmy