Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk Sprzedaży

McCormick Polska S.A.

Malinowa 18/20

Stefanowo (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe przygotowywanie raportów dotyczących wyników sprzedaży na potrzeby działów oraz zarządu firmy,

  • Dokonywanie bieżących analiz,

  • Rozliczanie miesięcznych wyników oraz KPI działu sprzedaży,

  • Administrację oraz rozwój systemu klasy SFA,

  • Analizę danych pochodzącą z różnych źródeł danych,

  • Praca z danymi sprzedażowymi i odsprzedażowymi pochodzących z różnych źródeł,

  • Administracja oraz rozwój systemy mobilnego,

  • Udział w projekcie budowy aplikacji raportowo-analitycznej,

  • Prowadzenie projektu sieci/podsieci,

  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży,

  • Planowanie i rozliczanie podstawowych KPI.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomiczne, finansowe lub matematyczne),

  • Wysokie zdolności analityczne,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Biegła znajomość MS Office (Excel),

  • Zorientowanie biznesowe,

  • Umiejętności pracy pod wpływem presji czasu,

  • Dobra organizacji pracy.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się i trasformującym się zespole w amerykańskiej firmie na umowę o pracę na czas określony;

  • Praca z system mobilnym głównego dostawcy systemów klasy SFA

  • Możliwość rozwoju na stanowiskach analitycznych

  • Dołączenie do zespołu w Stefanowie, który jest centralą do działań na poziomie Europy Środkowo-Wschodniej;

  • Pakiet benefitów: karta multisport, opieka medyczna w Enelmed, smaczne jedzenie na miejscu (kantyna Sodexo), możliwość dojazdu komunikacją firmową do pracy z Warszawy przez Piaseczno, Grodziska Mazowieckiego przez Pruszków), integrację zespołu.

McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych z ponad 4 miliardami USD rocznej sprzedaży. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 125 krajach. Firma została założona w 1889 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 10,000 pracowników na całym świecie.

Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 50 miejscach w 26 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności.

McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 r., a swoją pozycję rynkową zyskał dzięki przejęciu polskiej marki Kamis i jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie.

Przewiń do profilu firmy

Oregano, curry, może imbir? ... Czym Ty przyprawisz swoją karierę?

McCormick, właściciel marki KAMIS sprowadza przyprawy z rozmaitych zakątków świata, ale produkujemy je w samym centrum Polski. Nasze produkty zawdzięczają jakość ludziom, których łączy pasja smaku.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Stefanowie poszukujemy Laboratory Assistant.