Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Administratorem Danych Osobowych jest Mleczarnia Turek Sp. z o.o. z siedzibą w Turku przy ul. Milewskiego 11, 62-700 Turek. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Mleczarnia Turek Sp. z o.o.

Młodszy Analityk Sprzedaży

Mleczarnia Turek Sp. z o.o. O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 13 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie krótko i długoterminowych planów sprzedaży do poszczególnych kanałów dystrybucji i klientów

  • planowanie sprzedaży w okresie trwania promocji i akcji marketingowych

  • raportowanie poziomu aktualnej sprzedaży w oparciu o dane z systemu sprzedażowego

  • rozliczanie indywidualnej sprzedaży pracowników działu handlowego oraz poszczególnych regionów handlowych

  • analiza rynku i poszczególnych klientów firmy pod kątem historii poziomu sprzedaży i wolumenów poszczególnych asortymentów, w tym również analizy na bazie raportów AC Nielsen.

  • przygotowanie informacji niezbędnych do opracowywania budżetów i estymacji

  • przygotowywanie bieżących i cyklicznych raportów sprzedaży

  • administrowanie systemem mobilnego wsparcia sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomiczne lub informatyczne

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i MS Office – szczególnie w zakresie Excela (poziom zaawansowany) oraz Accessa

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • dokładność i skrupulatność

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe – szczególnie w analityce lub raportingu

  • znajomość raportów AC Nielsen będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze w: rodzinnej, międzynarodowej firmie, w której tworzymy żywność wysokiej jakości z zachowaniem zasad odpowiedzialnego biznesu,

  • dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz możliwość podnoszenia umiejętności zawodowych: szkolenia, kursy zawodowe, itp.

  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach i/lub możliwość samodzielnego prowadzenia projektów,

  • prywatną opiekę medyczną, akcje prozdrowotne, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • paczki produktowe na święta,

  • dostęp do świadczeń w ramach ZFŚS (dopłata do wypoczynku pracownika, dopłata do wypoczynku dzieci, świadczenia rzeczowe i materialne),

  • wycieczki i spotkania integracyjne 😊

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Mleczarnia Turek Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy SAVENCIA – producenta i dystrybutora serów na całym świecie. Od kilkudziesięciu lat firma z pasją inwestuje w rozwój nowych kategorii i marek serów. W Polsce znani jesteśmy z takich marek serów jak m.in.: NaTurek i Tartare.

Więcej informacji i nas tutaj: www.mleczarniaturek.pl

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Oferta jest skierowana także do absolwentów lub osób z krótkim doświadczeniem zawodowym.