Oferta pracy

Młodszy Analityk Sprzedaży

RESPECT ENERGY S.A.

Ludwika Rydygiera 8

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i bieżąca analiza cenników

  • Analiza rentowności poszczególnych klientów (odbiorców i wytwórców)

  • Analiza rentowności grup klientów

  • Rozwijanie systemów raportowania w Power BI

  • Analiza grup profilowych

  • Analiza ryzyka

  • Predykcja portfela

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość programowania w Python

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów takich kierunków jak: metody ilościowe w ekonomii, ekonomia, matematyka, statystyka, informatyka, fizyka, informatyka i ekonometria

  • Zainteresowanie jednym z obszarów: analiza danych, energetyka, rentowność sprzedaży, CRM

  • Podstawowa znajomość narzędzi statystycznych i podstawowych modeli ML (regresja liniowa, lasy losowe)

  • Dobra znajomość dobrych praktyk wizualizacji danych

  • Mile widziana znajomość produktów na rynku energii

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Wygodne stanowisko programistyczne z nowym sprzętem i czterema monitorami

  • Pracę z pasjonatami w swojej dziedzinie

  • Swobodną atmosferę pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy