Młodszy Analityk Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.01.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 16.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    „ROSHEN” jest największą na Ukrainie korporacją produkującą słodycze i jedną z największych firm Ukraińskich. Znajduje się w TOP 25 producentów słodyczy na świecie.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie pracą przedstawicieli handlowych (aktualizacja/zmiana trasówek, kategoryzacja nowych sklepów, opracowanie zgłoszeń dodania nowych sklepów)
    • Raportowanie i kontrola pracy przedstawicieli handlowych
    • Analiza stanów magazynowych: rotacja zapasów, zaleganie zapasów, wystarczalność, rentowność. Analizy logistyczne. Udział w planowaniu zakupów.
    • Kontrola, mapowanie, wyjaśnienie rozbieżności danych sprzedażowych i stanów magazynowych od dystrybutorów
    • Podłączenie nowych dystrybutorów do konektora wymiany
    • Monitoring sprzedaży i przygotowywanie raportów cyklicznych i ad hoc

    Wymagania:

    • Obowiązkowa znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego
    • Dobra znajomość programu MS Excel
    • Podstawy Modelowania Procesów Biznesowych
    • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat studiów
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
    • Samodzielność i komunikatywność
    • Łatwość i szybkość uczenia się

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • Opiekę medyczną
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” lub w inny sposób wysłanie aplikacji do Roshen Europe Sp. z o.o. (Pracodawca, Administrator Danych) jest równoznaczne ze złożeniem przez Panią/Pana oświadczenia o następującej treści:

    Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych przez Administratora Danych Osobowych, określonego w obowiązku informacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

    Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, że:

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Roshen Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Patriotów 195, 04-858, posiadająca NIP 952-213-42-24, zwana dalej „Spółką”. Z administratorem można się skontaktować pisemnie (na podany powyżej adres) we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych.

    Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny Administratora Danych w zakresie uzyskania danych na etapie rekrutacji, udostępnianych w dokumentach a nie wymaganych przepisami prawa, w celach związanych z procesem rekrutacji.

    Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach prowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest przepis prawa w zakresie określonym w przepisach Kodeksu Pracy. W pozostałym zakresie podstawą prawną jest Pani/Pana zgoda wyrażona w odrębnych oświadczeniach.

    Spółka będzie przechowywała Pani/Pana dane osobowe przez 60 dni po zakończeniu publikacji ogłoszenia lub do chwili wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Dane będą przekazane do działu personalnego oraz do bezpośredniego przełożonego. Spółka nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych innym odbiorcom.

    Podanie danych osobowych jest obowiązkowe w zakresie określonym w przepisach Kodeksu Pracy. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. W przypadku braku podania wymaganych danych osobowych, Pani/Pana aplikacja nie zostanie uwzględniona w procesach rekrutacyjnych.

    Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania. W zakresie w jakim podstawą przetwarzania danych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.