Oferta pracy

Młodszy analityk systemów ERP

Grupa Progres

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Analiza biznesowo-systemowa dla nowych projektów;

  • Konfiguracja systemu zgodnie z przyjętymi wymaganiami;

  • Zgłaszanie błędów i propozycji zmian do dostawców systemów;

  • Koordynacja i bieżący monitoring systemów w organizacji;

  • Tworzenie dokumentacji projektowej oraz instrukcji i procedur dla pracowników;

  • Utrzymanie i rozwój systemów ERP w organizacji;

  • Realizacji zgłoszeń w ramach obsługi klienta wewnętrznego/zewnętrznego.

Wymagania pracodawcy

  • Jesteś studentem lub ukończyłeś studia o kierunku Analityk Biznesowy, Informatyka;

  • Posiadasz min. 3 miesiące doświadczenia w obszarze IT;

  • Możesz pochwalić się znajomością obsługi Office’a (Word, Outlook);

  • Sprawnie poruszasz się w Excelu na poziomie średniozaawansowanym;

  • Znajomość notacji BPMN i UML oraz systemów klasy ERP nie jest Ci obca;

  • Jesteś osobą skrupulatną i sumienną;

  • Cechuje Cię pracowitość, uczciwość, rzetelność;

  • Ważna jest dla Ciebie dobra organizacja czasu pracy.

Mile widziane

  • Znajomość MSSQL (zapytania)

  • Znajomość PowerQuery

  • Znajomość systemu Enova

Pracodawca oferuje

  • Rozwój w ramach projektu Progres Akademii;

  • Kafeteryjny system benefitów pozapłacowych;

  • Korzystne warunki zatrudnienia;

  • Multisport;

  • Możliwość awansu;

  • Opieka medyczna;

  • Upominki z okazji świąt;

  • Ubezpieczenie grupowe.

Grupa Progres to stabilna firma z polskim kapitałem, która od 20 lat skutecznie wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR dla biznesu.

Jesteśmy zgranym, kreatywnym zespołem, w którym wzajemnie się wspieramy, możemy na sobie polegać i tworzymy niekorporacyjną kulturę pracy. Jeśli szukasz przyjaznego środowiska i miejsca na stałą współpracę, to bardzo dobrze trafiłeś. Elastycznie podchodzimy do formy i godzin pracy, dajemy możliwości rozwoju i uczestnictwa w kluczowych dla naszej firmy projektach.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy