Oferta pracy

Młodszy Analityk Systemów Informatycznych

Netia

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • analiza zgłaszanych wymagań oraz przygotowywanie studium wykonalności dla zgłaszanych zmian w systemach informatycznych.

  • uczestnictwo w realizacji żądań zmian i projektów

  • weryfikacja i usuwanie błędów w działaniu systemów (2 linia)

  • wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (2 linia)

  • rozwój systemów informatycznych wykorzystywanych w firmie (rozwiązania własne)

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu/wdrażaniu systemów informatycznych (na stanowisku analityk, programista, konsultant)

  • ogólna znajomość procesów biznesowych w firmie telekomunikacyjnej

  • znajomość metodologii projektowych i notacji UML

  • znajomość relacyjnych baz danych PostgreSQL, języka Pl/PgSQL

  • znajomość środowiska Linux, Docker

  • znajomość języków PHP, Perl, Bash

Mile widziane

  • wykształcenia wyższe (informatyka, telekomunikacja lub pokrewne).

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • bardzo dobra znajomość języka SQL od strony użytkownika i projektanta

  • znajomość języka Java 8

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • silna motywacja do poszerzanie wiedzy

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • praca w ciekawym i pełnym wyzwań środowisku w dynamicznej i renomowanej firmie

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • udział w wielu ciekawych projektach

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u