Oferta pracy

Młodszy Analityk Systemowo-Biznesowy

Synevo Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie zgłoszeń Użytkowników dotyczących działania aplikacji;

  • Tworzenie zapytań do baz danych (SQL) – sporządzanie zestawień oraz modyfikacja danych w bazie (interwencje manualne);

  • Zgłaszanie zmian do systemów teleinformatycznych (optymalizacja, usunięcie błędów);

  • Współpraca z innymi Departamentami.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem lub ukończyłeś studia o kierunku Analityk Biznesowy, Informatyka;

  • Posiadasz min. rok doświadczenia w obszarze IT;

  • Sprawnie poruszasz się w Excelu na poziomie średniozaawansowanym i w pozostałych aplikacjach a pakietu Office;

  • Znajomość notacji BPMN i UML oraz opisywanie i projektowanie procesów biznesowych nie jest Ci obce;

  • Umiesz jasno formułować swoje wypowiedzi i tłumaczyć skomplikowane zagadnienia techniczne prostym językiem;

  • Jesteś osobą skrupulatną, sumienną i samodzielną i lubisz wyzwania;

  • Chcesz mieć realny wpływ na działanie aplikacji, używanych codziennie przez setki tysięcy klientów.

Mile widziane

  • Projektowanie interfejsów użytkownika (znajomość UXPin lub AxureRP);

  • Znajomość SQL (zapytania + projektowanie relacyjnych modeli danych), Enterprise Architekt lub Adonis;

  • Umiejętność analizowania ustaw, rozporządzeń, umów cywilnoprawnych i dokumentacji technicznej pod kątem pozyskiwania wymagań biznesowych i systemowych, zagrożeń technologicznych i formalnych.

To oferujemy

  • Rozwój przy pozyskiwaniu, dokumentowaniu wymagań do systemów szeroko pojętej branży medycznej o zasięgu ogólnopolskim jak i europejskim oraz projektowaniu usług micro serwisowych działających na środowiskach kontenerowych;

  • Udział w projektach integracyjnych z systemami centralnymi Ministerstwa Zdrowia (P1, EWP etc.);

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;

  • Ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów;

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;

  • Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, system kafeteryjny).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu, wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych, działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój, otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej – od prostych badań diagnostycznych, po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy