Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Industries Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności. Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Industries Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk Systemowy

ATENDE INDUSTRIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ostrobramska 86

Praga-Południe

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Redmine

  • Confluence

  • Slack

  • Git

  • SVN

  • Enterprise Architect

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie specyfikacji wymagań, a także rozwój i utrzymanie dokumentacji analitycznej oraz modeli danych obecnych i przyszłych systemów rozwijanych w spółce.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie studiów),

  • umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej i technicznej,

  • podstawowa znajomość języka UML i notacji BPMN,

  • bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność,

  • otwarty umysł, chęć nauki i rozwoju zawodowego.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 11

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager
  • analityk systemowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • wpływ na rozwój projektu od momentu ustalenia zakresu wymagań z klientem aż do finalnego wdrożenia produktu,

  • pracę w małych zespołach, w przyjaznej atmosferze,

  • pracę w unikalnym projekcie w branży energetycznej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy,

  • prywatną opiekę medyczną (Medicover), dofinansowanie karty sportowej, zajęcia z języka angielskiego,

  • budżet szkoleniowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • budżet szkoleniowy

Atende Industries zajmuje się rozwojem technologii dla Przemysłu 4.0, w tym chmury dla przemysłowego Internetu Rzeczy, której podstawą jest autorska baza danych typu NoSQL o nazwie TStorage.

Pierwszym sektorem, w którym wdrażane są rozwiązania Atende Industries jest nowoczesna energetyka (Smart Grid). Stworzony przez Atende Industries system redGrid wykorzystywany jest

w Energa-Operator w projekcie AMI do zarządzania ponad milionem inteligentnych liczników energii. Ze względu na rozwój energetyki rozproszonej i obywatelskiej Atende Industries rozwija platformę besmart.energy (platforma dostępna w chmurze) służącą do zarządzania mikrosieciami i klastrami energii. Pracujemy również nad autorską platformą besmart.vision (dostępna w chmurze), służącą do zarządzania robotami współpracującymi, dla nowoczesnych zakładów produkcyjnych.

Przewiń do profilu firmy

Jak pracujemy:

Pracujemy w małych zespołach z dobrze określonym zakresem odpowiedzialności:

• zespół wdrożeń i utrzymania,

• zespół rozwoju aplikacji I,

• zespół rozwoju aplikacji II.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.