Ta oferta pracy jest nieaktualna od 321 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk w dziale Controllingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Diversey Polska Sp. z o.o., to światowy lider dostarczający profesjonalne rozwiązania w zakresie czystości i higieny w wielu branżach komercyjnych.

    Aktualnie nasza firma poszukuje

    Młodszego Analityka w dziale Controllingu

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obszar pracy: Biuro Warszawa, Al. Jerozolimskie

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie działu controllingu,
    • Przygotowywanie raportów oraz zbieranie danych sprzedaży otrzymanych od dystrybutorów,
    • Pomoc w przygotowaniu raportów zarządczych i analiz ad hoc w oparciu o wewnętrzny system raportów,
    • Sporządzanie baz danych z systemu SAP
    • Pomoc przy kalkulacji rabatów po czasie
    • W razie potrzeby współpraca z innymi departamentami

    Wymagania:

    • Ukończone studia wyższe, preferowany kierunek finanse/analiza finansowa/ekonomia, pokrewne lub w trakcie,
    • Wysokie zdolności analityczne, rzetelność, systematyczność, terminowość;
    • Chęć pogłębiania swojej wiedzy i zdobycie doświadczenia,
    • Znajomość systemu SAP mile widziana,
    • Zaawansowana znajomość MS Excel,
    • Wysokie zdolności komunikacyjne,
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego i satysfakcję z wykonywanych zadań
    • Zdobycie nowego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
    • Wysoki standard i komfort użytkowania narzędzi pracy
    • Otwartą atmosferę współpracy

    Jeżeli jesteś zainteresowany i spełniasz wymagania to zapraszam do przesłania CV
    do dnia 07.11.2017
    za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Zapewniamy dyskrecję. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli wraz z podpisem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. 2002r. Nr 101 poz. 926).