Młodszy Analityk w Dziale Corporate & Investment Banking - M&A / ECM (staż)

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w prestiżowych transakcjach na giełdzie (IPO, ABB) oraz na rynku prywatnym (M&A)

  • udział w zielonej rewolucji energetycznej oraz najciekawszych transakcjach z sektora technologii cyfrowych

  • przygotowywanie prognoz i modeli finansowych, a także wycen mnożnikowych

  • wsparcie zespołu w przygotowaniu ofert i prezentacji (pitchbooks) dla klientów

  • wsparcie zespołu w przygotowywaniu materiałów transakcyjnych (memoranda inwestycyjne, teasery, prezentacje)

  • udział w spotkaniach biznesowych z klientami

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość MS Excel, a także podstaw finansów oraz księgowości (reszty Cię nauczymy)

  • płynna znajomość języka angielskiego

  • pełna dyspozycyjność na co najmniej 3 miesiące

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie

  • rozwój umiejętności modelowania finansowego

  • zdobycie wiedzy o transakcjach na rynku kapitałowym oraz o szybko rozwijających się branżach (energia odnawialna, TMT)

  • bezpośredni udział w prestiżowych transakcjach

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość zapoznania się z działaniem wiodącego zespołu bankowości inwestycyjnej w Polsce

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Wykonując swoje obowiązki, pomagając innym, wywieramy pozytywny wpływ na otoczenie. Osiągając codzienne sukcesy, stajemy się inspiracją do zmian na lepsze. Jesteśmy bohaterami w swoim miejscu pracy. Osobami zupełnie niezwyczajnymi w tym, co robią.

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.