Młodszy Analityk w Dziale Obsługi Sieci Dystrybucji i Rozliczeń

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.

  • Grzybowska 78, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Grzybowska 78

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne firmy

  • Weryfikacja składek i prowizji z wpłatami na konta bankowe oraz wyjaśnianie niezgodności

  • Tworzenie i dostosowywanie istniejących narzędzi raportujących

  • Weryfikacja Klientów z listami sankcyjnymi

  • Opiniowanie dokumentów operacyjnych

  • Proponowanie zmian i uczestniczenie we wdrażaniu zmian w zakresie procesów rozliczeniowych

  • Tworzenie procedur związanych z pracą Działu Obsługi Sieci Dystrybucji i Rozliczeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunki techniczne)

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Access w tym VBA)

  • Znajomość relacyjnych baz danych (również SQL)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Zdolności analityczne

  • Dokładność / sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Mile widziana znajomość narzędzi SAS

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji

  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która nieustannie się rozwija

  • Dogodną lokalizację biura (ul. Grzybowska 78)

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

  • Pakiet świadczeń pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

BNP Paribas Cardif to stabilna firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

Innowacyjne podejście do ubezpieczeń zaowocowało powstaniem nowej dziedziny – bancassurance, której jesteśmy twórcą i znaczącym graczem.

Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, oferując m.in. ubezpieczenia kredytobiorców oraz szeroką gamę innych ubezpieczeń.

Aktualnie Dział Obsługi Sieci Dystrybucji i Rozliczeń

w Departamencie Operacyjnym i Informatyki

poszukuje pracownika na stanowisko:

MŁODSZY ANALITYK

W DZIALE OBSŁUGI SIECI DYSTRYBUCJI I ROZLICZEŃ

Przewiń do profilu firmy

Młodszy Analityk w Dziale Obsługi Sieci Dystrybucji i Rozliczeń odpowiada za sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne firmy. Do głównych obowiązków należy, m.in.: zapewnienie wysokiej jakości danych na zamknięcia miesięczne dla działu księgowości, weryfikacja poprawności rozliczeń z partnerami, weryfikacja Klientów z listami sankcyjnymi.