Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1226 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy analityk w dziale płatności

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r.
    Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla.
    W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. 3-19-CSC/P

    Jeżeli znasz język angielski w stopniu bardzo dobrym i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży nieruchomości, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Zadania:

    • analiza dokumentów finansowych i weryfikacja poprawności danych,
    • współpraca z zagranicznymi dostawcami,
    • przygotowanie raportów,
    • współpraca z wewnętrznymi działami firmy.

    Wymagania:

    • biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny!),
    • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub ekonomii,
    • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte na analogicznym stanowisku,
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne,
    • umiejętność pracy wielozadaniowej w dynamicznym środowisku.

    Korzyści:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę  o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia),
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji.

    Jeśli spełniasz ww. wymagania i jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, prześlij swoją aplikację wraz z Nr ref. w tytule wiadomości na adres:

    temp1@grafton.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3773914" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3773914 data-apply="popup"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3773914" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3773914 data-apply="popup".