Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy analityk w Laboratorium Kontroli Jakości

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne "Synteza" Sp. z o.o.O firmie

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne "Synteza" Sp. z o.o.

Świętego Michała 67

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne, terminowe wykonywanie analiz chemicznych i fizykochemicznych materiałów wyjściowych, półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z wymaganiami specyfikacji/ normy

  • opracowywanie wyników badań, tworzenie raportów, protokołów, świadectw badań i obsługa bazy danych

  • wykonywanie badań chemicznych w ramach rewalidacji/ walidacji oraz opracowywanie potrzebnej dokumentacji

  • pobieranie prób materiałów przeznaczonych do analiz zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • nadzorowanie badań stabilności, archiwizowania prób laboratoryjnych

  • nadzorowanie wyposażenia kontrolno-pomiarowego Laboratorium

  • obsługa reklamacji jakościowych

  • prowadzenie dokumentacji Laboratorium zgodnie z GMP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – chemiczne, farmaceutyczne lub inne pokrewne mające zastosowanie

  • minimum rok doświadczenia pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość zasad GMP

  • umiejętność podejmowania decyzji oraz przedstawiania rozwiązań

  • wiedza analityczna

  • doświadczenie w zakresie obsługi HPLC

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

Jesteśmy spadkobiercami i kontynuatorami tradycji Chemicznej Spółdzielni Pracy „Synteza”, która od 1951 roku wytwarzała substancje dla przemysłu chemicznego, spożywczego, kosmetycznego, a także substancje aktywne leków dla potrzeb przemysłu farmaceutycznego. Kolejnym etapem rozwoju było uruchomienie produkcji leków, które wytwarzane są od 1992 r. Wiodącym celem firmy jest wysoka jakość produkcji. Najważniejszymi produktami leczniczymi Spółki są: Tramadol, Spasmolina, Andepin, Esputicon, Troxerutin, preparaty z minerałami oraz witaminy C, E, A, Folacid i MaxiMAG.

Przewiń do profilu firmy

Godziny pracy: 7:00 do 15:00