Oferta pracy

Młodszy Analityk w Obszarze Rozwoju Aplikacji Mobilnych

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • SQL

  • SOA

  • REST

Mile widziane

  • Enterprise Architect (lub inne narzędzie do projektowania systemów)

  • swagger

  • Json

  • Soap Ul

  • Postman

  • Swagger UI

  • Jira

  • Confluence

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analizy biznesowo-systemowej oraz projektowanie rozwiązań w obszarze nowoczesnych technologii oraz aplikacji mobilnej i serwisów

  • Zbieranie wymagań oraz współpraca z developerami, testerami, architektami oraz product ownerem w ramach zespołu scrumowego zajmującego się rozwojem produktu aplikacji mobilnej

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektach jako Analityk IT (lub w zbliżonej roli)

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta

  • Znajomość zagadnień integracyjnych (SOA, Web services, REST)

  • Znajomość UML oraz SQL

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Chęć nauki, podnoszenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych oraz serwisów REST

  • Znajomość narzędzi do projektowania systemów (np. Enterprise Architect)

  • Znajomość Swagger, Json oraz narzędzi typu SOAP UI, Postman, Swagger UI

  • Znajomość Jira, Confluence

  • Znajomość zwinnych metod prowadzenia projektów (np. Scrum)

Podział czasu pracy
50%

Analiza systemowa

20%

Spotkania scrumowe oraz projektowe

30%

Wsparcie zespołu scrumowego podczas developmentu i testów

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10-16

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • scrum master
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacjach mobilnych wykorzystywanych przez 2 mln aktywnych użytkowników

  • Rozwój indywidualnych zdolności oraz kompetencji analitycznych

  • Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)

  • Możliwość pracy częściowo zdalnej (model hybrydowy)

  • Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dyżury lekarza w biurze

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • punkt obsługi lekarskiej w centrali

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Przewiń do profilu firmy