Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk w Zespole Analiz

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polski Dom Maklerski S.A.

    Polski Dom Maklerski S.A. powstał z pasji i zaangażowania zespołu profesjonalistów i ekspertów rynku kapitałowego. Wysokie kompetencje i ponad 20-letnie doświadczenie są dla nas kanwą i gwarancją osiągnięcia najwyższej jakości usług.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie zespołu w analizie danych finansowych i sporządzaniu wycen spółek oraz prognoz finansowych;
    • udział w procesie emisji papierów wartościowych;
    • współpraca w tworzeniu produktów bazodanowych.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe (lub ostatnie lata studiów) ekonomiczne lub w zakresie nauk ścisłych;
    • znajomość zasad działania rynku kapitałowego;
    • znajomość matematyki finansowej oraz zasad rachunkowości i analizy sprawozdań finansowych;
    • bardzo dobra znajomość programów MS Excel, Power Point i Word;
    • komunikatywność;
    • umiejętność pracy pod presją czasu;
    • zdany I etap w programie CFA i/lub też I etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego lub Licencja Maklera Papierów Wartościowych będą postrzegane jako dodatkowy atut w procesie rekrutacji.

    Oferujemy:

    • współpracę z doświadczonym zespołem w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • udział w ciekawych projektach (oferty publiczne, oferty prywatne);
    • elastyczne warunki pracy oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
    • kontakt z instytucjami rynku kapitałowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Podstawą przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy, którzy przesłali swoje aplikacje w związku z procesem rekrutacyjnym, jest art. 23 ust. 1 pkt 3 i art. 23 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest spółka Polski Dom Maklerski S.A., z siedzibą w Warszawie (00-014), przy ul. Moniuszki 1a. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.