Młodszy Analityk w Zespole Danych o Globalnych Wynagrodzeniach

Mercer

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Mercer

Aleje Jerozolimskie 98

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z analitykami w Warszawie, a także z innych biur Mercer na całym świecie

  • Zbieranie, przetwarzanie i przede wszystkim analizowanie danych dotyczących polityk wynagrodzeń firm z całego świata

  • Przygotowywanie raportów dotyczących wynagrodzeń i polityk wynagrodzeń dla naszych klientów

Nasze wymagania

  • Silne umiejętności analityczne i podejście do pracy polegające na rozwiązywaniu problemów

  • Powinieneś czuć się komfortowo pracując w języku angielskim i polskim

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i MS Word - jeśli zdecydujesz się aplikować, powinieneś czuć się komfortowo pracując z tabelami przestawnymi, vlookups, a także wiedzieć, jak korzystać z niektórych najbardziej popularnych formuł Excela)

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (poniedziałek-piątek, elastyczny czas pracy od 8.00-10.00 do 16.00-18.00)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych lub/i raportowaniem

  • Znajomość innych języków europejskich, szczególnie hiszpańskiego

To oferujemy

  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna w prywatnej firmie, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć z j. obcego, karta sportowo-kulturowa lub Multisport, karta zakupowa, nielimitowany dostęp do platformy z kursami online, plan emerytalny)

  • Szansa zdobycia doświadczenia w prawdziwie międzynarodowej firmie

  • Udział w szkoleniach z dedykowanym trenerem, które przygotują Cię do codziennych zadań

  • Zapoznasz się z tablicami Kanban i innymi metodami LEAN

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • karty przedpłacone

Czego możesz się spodziewać?

  • Elastycznych godzin pracy oraz hybrydowego modelu pracy (powinieneś czuć się komfortowo z koniecznością przychodzenia do biura w Warszawie 2/3 dni w tygodniu)

  • Wsparcia zespołu podczas pierwszych tygodni pracy

  • Swobodnego dress code i imprez integracyjnych

  • Pracy w międzynarodowym środowisku

  • Komfortowego biura w centrum Warszawy (Al. Jerozolimskie 98)

Mercer

Mercer believes in building brighter futures by redefining the world of work, reshaping retirement and investment outcomes, and unlocking real health and well-being. Mercer’s more than 25,000 employees are based in 44 countries and the firm operates in over 130 countries. Mercer is a business of Marsh McLennan (NYSE: MMC), the world’s leading professional services firm in the areas of risk, strategy and people, with 76,000 colleagues and annual revenue of $17 billion. Through its market-leading businesses including Marsh, Guy Carpenter and Oliver Wyman, Marsh & McLennan helps clients navigate an increasingly dynamic and complex environment. For more information, visit https://www.mercer.com/. Follow Mercer on Twitter @Mercer.

Marsh McLennan is committed to embracing a diverse, inclusive and flexible work environment. We aim to attract and retain the best people regardless of their sex/gender, marital or parental status, ethnic origin, nationality, age, background, disability, sexual orientation, and gender identity.

Przewiń do profilu firmy