Oferta pracy

Młodszy Analityk w Zespole Kontrolingu i Analiz

SKAT Transport Sp. z o.o. Sp.k.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za analizę biznesową, systemową oraz finansową,

  • Dbałość o jakość i poprawność danych oraz cykliczna aktualizacja baz danych,

  • Kontrola przepływu danych w systemach telematycznych,

  • Weryfikacja funkcjonalności systemów, optymalizacja procesów, usuwanie nieprawidłowości,

  • Współtworzenie narzędzi analitycznych, współpraca z działem programistycznym,

  • Wsparcie testów wprowadzanych rozwiązań/ zmian.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,

  • Praktyczna znajomość MS SQL,

  • Rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Samodzielnego przygotowywania rozwiązań dla zadanych problemów.

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy,

  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, poprzedzone trzymiesięcznym okresem próbnym,

  • Pakiet opieki medycznej,

  • Dofinansowanie karty sportowej,

  • Dodatkowe ubezpieczenie, na preferencyjnych warunkach,

  • Zapewniamy wdrożenie stanowiskowe,

  • Zadbaliśmy o ergonomię pracy na każdym stanowisku,

  • Dogodną lokalizację, korki nas nie dotyczą.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

SKAT od 30 lat dostarcza nowoczesne, zorientowane na klienta, rozwiązania branży TSL. Obszar działalności: transport i spedycja międzynarodowa, przeprawy promowe, transport i spedycja w ruchu krajowym. Centrala firmy mieści się w Gdańsku, firma posiada również cztery oddziały w Polsce, łącznie zatrudnia 250 pracowników.

Przewiń do profilu firmy