Oferta pracy

Młodszy Analityk w Zespole Operacji eCommerce

CCC S.A.O firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

CCC S.A.

Warszawa

Warszawa

Klikaj w najlepsze możliwości

  • Jesteśmy liderami w branży. Lubimy tworzyć nowe rozwiązania w e-commerce i wciąż poszerzać swoje doświadczenie.
  • Stworzyliśmy jedyny taki na rynku profesjonalny skaner esize.me, który w zaledwie 5 sekund tworzy precyzyjny model 3D stopy.

  • I TO SIĘ KLIKA… więc dostajemy za to nagrody. Best on mobile, Best e-Commerce Retailer, najlepszy zespół
    e-Commerce B2C.

Klikaj w swoje obowiązki

  • przygotowanie cyklicznych raportów i analiz z obszaru ecommerce,
  • analiza i interpretacja danych sprzedażowych,
  • rozwój i obsługa narzędzi analitycznych (Excel/ PowerBI),
  • tworzenie kompleksowych analiz na potrzeby zespołu operacji/kadry zarządzającej z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi raportowych,

  • samodzielne projektowanie, utrzymywanie i rozwijanie wybranych raportów,
  • uczestnictwo w administrowaniu systemem raportowym,
  • współpraca z Działem Analiz i Pionami Biznesowymi w zakresie rozwoju systemu informacji zarządczej.

Klikaj w aplikuj jeśli

  • posiadasz 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś na ostatnich latach studiów o profilu ścisłym bądź ekonomicznym,
  • znasz MS Excel na poziomie bardzo dobrym/zaawansowanym,
  • posiadasz zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • jesteś samodzielny/a w działaniu i posiadasz umiejętność ustalania priorytetów,
  • znasz język angielski na poziomie min. B2/C1.

Klikaj w najlepszą prace z

  • możliwością zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych w strukturach najlepszego zespołu eCommerce w Polsce

  • kartami rabatowymi do sieci CCC, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO

  • pakietami sportowymi: Multisport / OK System

  • prywatną opiekę medyczną
  • zatrudnieniem w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnieniem w oparciu o umowę o pracę
  • możliwością pracy zdalnej

Ogłoszenie archiwalne