Oferta pracy

Młodszy Analityk w Zespole Raportowania Operacyjnego

ULTIMO S.A.O firmie

  • Szczytnicka 11, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

ULTIMO S.A.

Szczytnicka 11

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie rekomendacji i prognoz na podstawie przeanalizowanych danych przy wsparciu doświadczonych analityków,

  • przygotowywanie raportów i analiz dla szerokiego grona odbiorców przy wsparciu doświadczonych analityków,

  • monitorowanie KPI dla poszczególnych działów operacyjnych,

  • prowadzenie bieżącej analizy obszarów wykonywanej pracy oraz proponowanie rozwiązań podnoszących efektywność pracy,

  • prowadzenie prac nad ciągłym rozwojem narzędzi analitycznych oraz widoków prezentowanych danych,

  • prawidłową i terminową realizację powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe lub studenci ostatniego roku na kierunkach: finanse, ekonomia, matematyka,

  • bardzo mocno rozwinięte zdolności analityczne,

  • umiejętność szybkiego filtrowania danych oraz wyciągania wniosków,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • znajomość SQL,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego (A2).

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowisku związanym z finansami, analizą danych i raportowaniem,

  • znajomość VBA lub innego pokrewnego języka programowania,

  • znajomość IBM Cognos.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w czołowej firmie działającej na rynku obrotu wierzytelnościami w oparciu o umowę o pracę,

  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje,

  • możliwość samodzielnej realizacji zadań,

  • narzędzia pracy niezbędne dla danego stanowiska,

  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole,

  • profesjonalne środowisko pracy,

  • pakiet pozafinansowych świadczeń (opieka medyczna, karta MultiSport, program kafeteryjny MyBenefit, kursy z języka angielskiego i niemieckiego na platformie e-Tutor).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • kafeteria Mybenefit

ULTIMO S.A.

Jesteśmy firmą od „Dogadajmy się”. Jednym z liderów branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce, należącym do międzynarodowej grupy B2Holding. W naszej centrali we Wrocławiu zatrudniamy blisko 600 osób, w nowoczesnym biurze w centrum miasta.

Tworzymy zmotywowany i zaangażowany zespół, mamy wpływ na to, co robimy. Wdrażamy nowoczesne technologie oraz zaawansowane projekty między innymi w ramach obszarów: Operacje, IT, Inwestycje, HR, Legal & Compliance. Sprawdź nasze #dobre miejsce pracy!

Przewiń do profilu firmy