Oferta pracy

Młodszy Analityk w zespole Risk Operations Center

Deloitte CE BSC Rzeszów

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 25 maj 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie, analiza i interpretacja informacji;

  • zbieranie wymaganych dokumentów i sprawdzanie ich poprawności;

  • weryfikacja danych projektu / klienta w celu zminimalizowania ryzyka dla Deloitte;

  • aktualizowanie dokumentacji w oparciu o wewnętrzne polityki/procedury;

  • raportowanie wyników swojej pracy;

  • bieżąca współpraca z innymi zespołami.

Nasze wymagania

  • posiadasz tytuł licencjata/magistra;

  • jesteś dokładny, sumienny i posiadasz zdolności analityczne;

  • dbasz o szczegóły i umiesz pracować w zespole;

  • bardzo dobrze planujesz działania i organizujesz swoją pracę;

  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim (poziom min. B2);

  • bardzo dobrze znasz pakiet programów MS Office.

To oferujemy

  • szkolenia wdrażające do pracy - nauczymy Cię wszystkiego co powinieneś/aś wiedzieć;

  • stabilne warunki zatrudnienia (regularne godziny pracy, umowa na czas nieokreślony);

  • aktualnie możliwośc pracy zdalnej (w przyszłości hybrydowy model pracy - możliwość częsciowej pracy z domu i z biura);

  • szansa na rozwój zawodowy i budowanie ścieżki kariery;

  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje;

  • praca w międzynarodowym środowisku;

  • dostęp do pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, ubezpieczenie podróżne, wypożyczalnia rowerów).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

O zespole

Młodszy Analityk będzie pracował w dziale Quality & Risk Operations w Rzeszowie. Ten zespół jest odpowiedzialny za różnorodne działania wspierające zarządzanie ryzykiem m.in.: identyfikacja struktury właścicielskiej, weryfikacja międzynarodowych sankcji, analiza zakresu usług świadczonych dla klientów zewnętrznych, identyfikacja potencjalnego konfliktu interesów.

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

Proces rekrutacyjny odbywa się w całości w wersji zdalnej.

Przewiń do profilu firmy