Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Analityk

Podravka Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Podravka Polska Sp. z o.o.

Cypryjska 72

Warszawa

Firma Podravka Polska Sp. z o.o. producent znanej marki Vegeta, przyprawy Warzywko, zatrudni kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Wilanów

Zakres obowiązków:

Wsparcie w codziennych pracach Działu Finansowego, w szczególności:

  • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów;
  • Analiza danych odsprzedażowych;
  • Analiza wskaźników efektywności przedstawicieli terenowych;
  • Analiza kosztów operacyjnych i marketingowych;
  • Uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, dziennych raportów sprzedażowych oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń;
  • Wsparcie przy obsłudze i rozwoju mobilnych systemów sprzedaży;
  • Wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów sprzedażowych i inwestycji marketingowych;
  • Wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenia rezerw;
  • Sporządzanie analiz, raportów finansowych i prezentacji na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów;
  • Wprowadzanie usprawnień w procesie zbierania danych;
  • Tworzenie narzędzi do raportowania i planowania;
  • Weryfikacja wewnętrznych i zewnętrznych dokumentów;
  • Zarządzanie modułami systemu Workflow;
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Oczekiwania:

  • Znajomość Excel;
  • Minimum wykształcenie średnie - w trakcie studiów;
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego;
  • Zdolności analityczne i umiejętność jasnego przedstawiania problemów i rozwiązań;
  • Dobra organizacja pracy i efektywność;
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Praca w miłej atmosferze w firmie z wysoką kulturą zarządzania
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia oraz rozwijania kwalifikacji zawodowych

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne