Oferta pracy

Młodszy Analityk

TUW PZUWO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
TUW PZUW

Twoje zadania:

  • Udział w procesie automatyzacji procesów raportowych, w tym rozwój narzędzi analitycznych
  • Przygotowywanie analiz na potrzeby Towarzystwa
  • Formułowanie wniosków z przeprowadzonych analiz
  • Uczestnictwo w przygotowaniu planu finansowego
  • Raportowanie wyników i realizacji budżetu

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz minimum roczne doświadczenie w pracy w instytucji finansowej , szczególnie w obszarze analiz, kontrolingu, finansów, taryfikacji
  • Jesteś absolwentem lub studentem min. IV roku studiów na kierunku Ekonomia, Matematyka, Statystyka, Ekonometria i pokrewne
  • Znasz MS Office, w tym MS Excel w stopniu bardzo dobrym, mile widziane VBA
  • Masz praktyczne umiejętności programowania w języku SQL, SAS 4GL
  • Posiadasz doświadczenie analityczne w zakresie analizy dużych zbiorów danych, mile widziane QlikView, Tableau
  • Masz zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Cechuje Cię samodzielność, zaangażowanie i dokładność

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę na czas zastępstwa
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Miejsce pracy w dobrej lokalizacji Warszawy – Ogrodowa

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy