Oferta pracy

Młodszy analityk

Grupa Kapitałowa Inter CarsO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie analiz cen produktów

  • Tworzenie oraz generowanie raportów

  • Analizowanie warunków handlowych i cen

  • Dokonywanie usprawnień dotyczącej tworzenia raportów

Nasze wymagania

  • Mile widziane studenci 4 - 5 roku studiów, bądź absolwenci

  • Chcących zdobyć pierwsze doświadczenie w obszarze analiz

  • Umiejętność tworzenia przejrzystych raportów

  • Posiadających bardzo dobrą znajomość MS Excel

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzania czasem

  • Komunikatywność i otwartość

  • Znajomość, bądź zainteresowanie rynkiem motoryzacyjnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.

  • Przestrzenne biuro w dogodnej lokalizacji (Stacja Metra Młociny)

  • Praca w modelu hybrydowym

  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach

  • Zniżka pracownicza na części samochodowe grupy Inter Cars

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Możliwość rozwoju poziomego jak i pionowego wewnątrz struktury Inter Cars

  • Możliwość uczestniczenia w innowacyjnych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Grupa Kapitałowa Inter Cars

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?

Wejdź na www.intercars.eu

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.