Oferta pracy

Młodszy Analityk

Imar Service Group sp. z o.o

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, lidera w branży telefonii komórkowej, poszukujemy osób na stanowisko:

MŁODSZY ANALITYK (M/K)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zestawień, raportów oraz wizualizacji danych w Power BI,

  • Bieżąca analiza baz danych i informacji dotyczących płatności,

  • Uczestnictwo w projekcie związanym z automatyzacją raportowania.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość SQL i relacyjnych baz danych ,

  • Mile widziana znajomość języka skryptowego (R, Python),

  • Mile widziani studenci ostatniego roku,

  • Zdolności analityczne,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Chęć do poznania obszarów biznesowych na styku informatyki i finansów,

  • Skrupulatność, dokładność.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Miejsce pracy: Warszawa Ochota, możliwość pracy zdalnej,

  • Pracę w zgranym zespole,

  • Wsparcie współpracowników i przełożonego,

  • Praca w stałych godzinach, w przedziale czasowym 8:00 - 18:00.

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Przewiń do profilu firmy