Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk

PEX PharmaSequence Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Kłobucka 23

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Zatrudniona osoba będzie uczestniczyła w realizacji projektów dla klientów oraz wewnętrznych na co składa się w szczególności:

• Analiza danych rynkowych różnego typu (w szczególności bazy danych sprzedażowych)

• Opracowywanie raportów dla klientów

• Udział w rozwoju nowych serwisów analitycznych oraz usprawnianiu istniejących

• Konstruowanie narzędzi i modeli analitycznych

Nasze wymagania

  • Bardzo wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • Samodzielność i orientacja na rozwiązywanie problemów

  • Doświadczenie z analizą danych ilościowych (badania, dane sprzedażowe)

  • Bardzo dobra znajomość obsługi Excel, dobra znajomość PowerPoint

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Preferowane wykształcenie wyższe związane z naukami ścisłymi lub (matematyka, fizyka, ekonomia, statystyka itp.)

Mile widziane

  • Znajomość języka SQL

  • Znajomość języka VBA (i/lub R i/lub Python)

  • Znajomość zagadnień związanych z medycyną, farmacją, chemią itp.

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach analitycznych i doradczych

  • Pracę w firmie ceniącej swobodną i przyjazną atmosferę, w kulturze opartej o wzajemne wsparcie i zaangażowanie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o wyjątkowej reputacji wśród swoich klientów

  • Rozwój zawodowy uwzględniający predyspozycje i preferencje

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • Prywatną (abonamentową) opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jesteśmy polską firmą o unikatowym w skali rynku połączeniu kompetencji doradczych i badawczych. Specjalizujemy się w rynku ochrony zdrowia, w szczególności w sektorze farmaceutycznym i usług medycznych. Największą wartością firmy są nasi pracownicy – ponad 50 osób – zespół badaczy i konsultantów w skład którego wchodzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem biznesowym i sektorowym zdobytym w trakcie pracy w najważniejszych w obszarze naszego działania firmach krajowych i międzynarodowych. Działamy od ponad 15 lat. Jesteśmy członkiem Grupy Kamsoft.

Do Działu Analiz – zespołu realizującego projekty dla branży farmaceutycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Analityk.

Przewiń do profilu firmy