Oferta pracy

Młodszy Analityk

Black Red White S.A.

Aleje Jerozolimskie 180

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Jako Młodszy Analityk będziesz odpowiedzialny za przygotowanie raportów, analiz i baz danych z zakresu sprzedaży. To także mnogość sytuacji, w których będziesz mógł wykazać się zdolnościami analitycznymi oraz umiejętnościami współpracy.

  • Zarządzanie bazami danych

  • Kontrola zapasów magazynowych i utrzymywanie ich na odpowiednim poziomie

  • Kontrolowanie poprawności, spójności oraz aktualności danych

  • Przygotowywanie narzędzi usprawniających pracę na danych

  • Kontrola jakości i terminowości zamówień realizowanych przez dostawców

  • Współpraca z salonami sprzedaży

  • Raportowanie z bieżących i cyklicznych działań

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem ostatniego roku

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie)

  • Biegle obsługujesz komputer i pakiet MS Office (Excel na poziomie zaawansowanym i Power Point)

  • Bardzo dobrze organizujesz pracę i jesteś samodzielny

  • Posiadasz wysokie zdolności analityczne, jesteś skrupulatny i dokładny w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Cechuje Cię zaangażowanie, inicjatywa i proaktywność w działaniu

  • Sprawnie się komunikujesz, nawiązujesz relację i współpracujesz

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy

  • Dofinansowanie wypoczynku urlopowego

  • Świadczenie pieniężne na święta

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Ubezpieczenie grupowe PZU na atrakcyjnych warunkach

  • Preferencyjne ceny pakietów sportowych Medicover Sport

  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami

  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, niekwestionowanym liderze branży

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Dom, to nie tylko budynek i meble, ale przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości. Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję i zaangażowanie. Dzięki wspaniałemu i zgranemu zespołowi, udaje nam się projektować i produkować piękne meble, które trafią do domów w całej Polsce. Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie inspirację i realizujemy zadania. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju, to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią Black Red White.

Przewiń do profilu firmy