Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk

Media Strategy Warsaw Sp. z o.o.

  • Łucka 20, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Łucka 20

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych telemetrycznych [monitoring kampanii reklamowych] oraz wsparcie w innych pracach analitycznych w zakresie działalności spółki [po przeszkoleniu];

  • analiza danych finansowych [weryfikacja faktur pomiędzy reklamodawcą a domem mediowym]

  • na podstawie powyższego przygotowanie audytów aktywności reklamowych;

  • pomoc w bieżącej obsłudze klienta [reklamodawcy]

Nasze wymagania

  • dobra znajomość MS Excel, MS Power Point - znajomość VBA będzie dodatkowym atutem;

  • wyższe wykształcenie, ewentualnie student ostatniego roku (preferowane kierunki ścisłe);

  • dobra znajomość angielskiego;

  • zdolności analityczno – statystyczne;

  • odpowiedzialność, skrupulatność, dokładność, zaangażowanie;

To oferujemy

  • wynagrodzenie 3.000 PLN netto [na rękę co miesiąc];

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00;

  • umowę o pracę na okres próbny (3 miesiące) z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony;

  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych;

  • szkolenia w zakresie mediów;

  • ciekawą pracę ze wsparciem zespołu doświadczonych specjalistów;

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • pyszną kawę, Twoją ulubioną herbatę, cukier i miód ;-) oraz słodkie przekąski :)

O nas

MEDIA STRATEGY WARSAW zajmuje się audytem mediów w państwach Europy Środkowej. Nasze oddziały można znaleźć m.in. w Austrii, Republice Czeskiej, Słowacji czy w Rumunii (polskie biuro prowadzi działalność od 2004 r.). Jako audytor mediów i konsultant specjalizujemy się w zwiększaniu efektywności komunikacji medialnej w telewizji, Internecie oraz w pozostałych mediach.