Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Warszawa PFSB16612 9196571
    Dla naszego klienta, firmy z branży farmaceutycznej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Młodszego Analityka.
    Idealny kandydat jest zaangażowany, pro-aktywny oraz zainteresowany rozwojem w obszarze analiz. Posiada umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych oraz współpracy w zespole.

    Opis stanowiska / Job description:

    - Wsparcie działu sprzedaży w przygotowywaniu raportów
    - Przygotowywanie analiz na podstawie wewnętrznych oraz zewnętrznych danych
    - Rozwój nowych raportów na zlecenie przełożonych
    - Udział oraz wsparcie w wybranych projektach
    - Bieżąca współpraca z komórkami merytorycznymi

    Kogo szukamy / Profile description:

    - Wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku. Preferowane studia kierunkowe: Metody Ilościowe, Ekonometria, Statystyka, Matematyka, Informatyka
    - Bardzo dobra znajomość programu Excel i MS Office (mile widziana znajomość VBA)
    - Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    - Dobra znajomość języka angielskiego
    - Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnej analizy danych i wyciągania wniosków
    - Doświadczenie pracy z bazami danych, hurtowniami danych
    - Otwartość i chęć do poznawania nowych obszarów

    Jak aplikować / How to apply:

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

    Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

    Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

    Dowiedz się więcej o Page Personnel