Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gemius jest międzynarodową firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Od początku nasz cel pozostaje bez zmian: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, tak aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje. Nasze działania rozwijamy również poza internetem, działając w kierunku badania jednoźródłowego (o czym dowiesz się np. z tego artykułu)

    Nasza kilkuletnia działalność pozwoliła nam osiągnąć pozycję lidera w Polsce, a także odnieść międzynarodowy sukces. Aktualnie jesteśmy obecni na ponad 30 rynkach, a nasze rozwiązania są standardem na większości z nich m.in.: w Portugalii, w Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Nasza wiedza, wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie, a także nasza pasja pozwala nam z sukcesem konkurować z największymi na świecie firmami z branży internetowej.

    Poznaj nas bliżej zaglądając na naszą stronę Gemius.pl oraz Facebook.

    Jako Młodszy Analityk dołączysz do Działu Analiz, który odpowiada za wykonywanie zaawansowanych analiz i niestandardowych raportów, niedostępnych z poziomu interfejsów produktów Gemius. Zespół przygotowuje zarówno rozwiązania jednorazowe, jak i automaty do cyklicznych, bądź często powtarzających się zapytań, opiekuje się infrastrukturą raportową oraz wdraża i rozwija nowe raporty i analizy.

    Dlaczego warto z nami współpracować?

    • zdobędziesz doświadczenie w przetwarzaniu dużych ilości danych,
    • poznasz metody badania internetu pod okiem najlepszych specjalistów,
    • wdrożysz się w pracę z nowymi technologiami i narzędziami,
    • będziesz mieć szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy poprzez możliwość samodzielnej realizacji projektów oraz opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań,
    • zapewnimy Ci duże możliwości rozwoju (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje, biblioteczkę firmową),
    • proponujemy Ci nieformalny styl pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między pracownikami, elastyczne godziny pracy), szeroki zakres firmowch benefitów (m.in. karta sportowa/medyczna, zdrowa żywność, masaże, integracje)

    Zakres obowiązków:

    Do Twoich głównych zadań należeć będzie m.in.:

    • przetwarzanie i analiza danych, przy wnikaniu w trudne zagadnienia i znajdywaniu nieoczywistych rozwiązań,
    • przygotowywanie i przedstawianie raportów w języku polskim i angielskim,
    • aktywna współpraca z innymi zespołami w firmie przy przygotowywaniu innowacyjnych rozwiązań i udoskonaleń,
    • bieżąca pomoc analitykom z zespołu w realizacji poszczególnych etapów analiz.

    Nasze wymagania:

    Jeżeli jesteś osobą samodzielną i zorganizowaną oraz charakteryzują Cię:

    • zaangażowanie i inicjatywa,
    • pracowitość i dokładność,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • dociekliwość, krytyczne spojrzenie, uwaga na detal,
    • łatwość i chęć do argumentowania wypracowanych wniosków,

    a także masz:

    • bardzo dobry poziom języka angielskiego,
    • wiedzę z zakresu zagadnień związanych z internetem,

    to chcielibyśmy Cię poznać!

    Dodatkowe umiejętności:

    • umiejętność pracy w środowisku Linux/Unix®,
    • znajomość narzędzi umożliwiających przetwarzanie plików tekstowych, np. awk, grep, sed oraz znajomość relacyjnych baz danych.

    Proces rekrutacji:

    Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Po spotkaniu z przedstawicielami HR kolejnym etapem jest rozwiązanie zadania. Ostatnim etapem rekrutacji jest spotkanie z przyszłym przełożonym, który ostatecznie podejmie decyzję o współpracy z kandydatem.

    Jak złożyć dokumenty?

    Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.