Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk

TU EUROPA SA

  • Gwiaździsta 62, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Gwiaździsta 62

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie wymagań dotyczących parametryzacji nowego produktu

  • Wykonywanie parametryzacji systemu dla nowych i modyfikowanych produktów

  • Uczestniczenie w spotkaniach projektowych

  • Generowanie zestawień z bazy danych na potrzeby wewnętrzne spółki

  • Przygotowywanie raportów systemowych

  • Korygowanie danych w systemach na zlecenia właścicieli biznesowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego formułowania wypowiedzi

  • Praktycznej znajomości SQL

  • Dobrej znajomości Excel

  • Samodzielność w działaniu

  • Postawy nastawionej na rozwiązywanie problemów; inicjatywy, umiejętności poszukiwania i skutecznego wdrażania rozwiązań

  • Umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy własnej

Mile widziane

  • Znajomość VBA (tworzenie makr w Excelu)

  • Podstawowa umiejętność programowania w dowolnym języku proceduralnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na umowę o pracę

  • Świetną atmosferę

  • Dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi informatycznych

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów

  • Możliwość poznania szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych oraz procesu ich przygotowywania i wdrażania na rynek

  • Dogodną lokalizację w centrum Wrocławia, nasze biura mieszczą się w Sky Tower

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karnetu sportowego

  • Możliwość udziału w bezpłatnych zajęciach językowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

Czym zajmujemy się w Zespole Automatyzacji i Testów Systemów:

Opracowujemy i dostarczamy rozwiązania informatyczne, które umożliwiają lub pomagają w prowadzeniu biznesu ubezpieczeniowego. Tworzymy automatyczne mechanizmy przetwarzające dane o klientach, dane sprzedażowe i rozliczeniowe.