Logo Pracuj.pl

Młodszy Analityk Wsparcia Aplikacji

Acturis Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Acturis Poland Sp. z o.o.

Legnicka 48f

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL Developer

  • Jira

  • Confluence

  • RedMine

  • MS Office (w tym VBA)

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie zmian w konfiguracji aplikacji
  • Mailowy kontakt z użytkownikami w celu rozwiązania zgłaszanych problemów
  • Obsługa systemu zgłoszeniowego Jira Service Desk w ramach drugiej linii wsparcia
  • Praca z bazą danych SQL: raportowanie oraz tworzenie rozwiązań dedykowanych w oparciu o wymagania klienta
  • Testowanie zmian w konfiguracji i wpływu nowych funkcjonalności na narzędzia i procesy
  • Poznawanie i zrozumienie systemów oraz procesów firmy
  • Tworzenie dokumentacji, procedur i instrukcji

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe
  • Bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Zorientowanie na szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Gotowość do nauki
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • możliwość zmiany ścieżki kariery
  • możliwość rozwoju i awansu
  • finansowane szkolenia i warsztaty
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Jesteśmy liderem na rynku ubezpieczeniowym w Wielkiej Brytanii, gdzie działamy od ponad 20 lat. Rozwijamy własną platformę internetową i z sukcesem dostarczamy innowacyjne rozwiązania. Do wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osób, które chcą wykorzystać swoje umiejętności (a nie doświadczenie!) w firmie IT i rozpocząć budowanie własnej ścieżki kariery właśnie w tej branży.

Młodszy Analityk Wsparcia Aplikacji, Legnicka 48f, Fabryczna, Wrocław