Logo Pracuj.pl

Młodszy analityk z j. niemieckim

Steinfeld Sp.k.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy wykorzystaniu innowacyjnego oprogramowania służącego do przeglądania i analizy dokumentacji;
  • Sortowanie i wstępna analiza dokumentów;
  • Dokładna analiza dokumentów oraz szczegółowych informacji w nich zawartych;
  • Kontrola jakości przeanalizowanych dokumentów;
  • Zapoznanie się z niemiecką terminologią z zakresu rynku nieruchomości;
  • Rekomendowanie rozwiązań;
  • Codzienne raportowanie postępów z pracy nad powierzonym projektem;
  • Komunikacja z klientem zagranicznym celem konsultowania wątpliwości poprzez korespondencję mailową lub za pośrednictwem komunikatora wewnętrznego.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2;
  • Zachowanie najwyższej dokładności przy powierzanych zadaniach;
  • Umiejętności analityczne i interpretacyjne;
  • Zdolność do radzenia sobie pod presją terminów;
  • Umiejętność pracy w skupieniu i szybkiego podejmowania decyzji;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (w szczególności pracy zespołowej).

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę stacjonarną, z możliwością pracy zdalnej okazjonalnie, w biurze w Krakowie; zlokalizowanym w Pałacu Pugetów Business Center na ul. Starowiślnej 13;
  • Pracę w młodym zespole i miłą atmosferę pracy

Doświadczenie:

  • Mile widziane jest doświadczenie w obszarze analizy dokumentów z j.niemieckim, natomiast nie jest to absolutnie warunek konieczny ponieważ każdy uczestnik przejdzie szczegółowe szkolenie, dlatego do rekrutacji zapraszamy również osoby bez doświadczenia;

Firma STEINFELD Sp. K. z siedzibą w Krakowie Pałac Pugetów Business Center ul. Starowiślna 13, została założona w 2015 roku, która jest wiodącą firmą świadczącą usługi analizy dokumentów. Steinfeld współpracuje z wieloma znaczącymi klientami w świecie analizy dokumentów biznesowych. Z naszym międzynarodowym zespołem wspieramy, m.in. firmy finansowe, podatkowe, inwestycyjne, firmy zarządzające nieruchomościami, wiodące kancelarie prawne, banki i innowacyjne spółki oraz start-upy.

Firma Steinfeld przede wszystkim zajmuje się analizą umów, tłumaczeniami, wsparciem procesowym, klasyfikacją i sortowaniem dokumentów, sztuczną inteligencją/Artificial intelligence przy rozbudowie zaawansowanych rozwiązań softwarowych.

Obecnie rekrutujemy do stałego zespołu z j. niemieckim, poszukując osób zainteresowanych podjęciem współpracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Młodszy analityk z j. niemieckim, Kraków