Młodszy Analityk z językiem niemieckim i angielskim

HR ConsultingO firmie

6 000‐12 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Dla naszego Klienta, globalnej firmy doradczej, poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Analityk z językiem niemieckim i angielskim [rekrutacja prowadzona online]Numer ref.: Dworzec Zachodni

Twoje główne zadania:

  • Współpraca z Klientami na rynkach niemieckojęzycznych
  • Przygotowywanie wyliczeń aktuarialnych
  • Sprawdzanie poprawności danych, aktualizacja dokumentacji aktuarialnej
  • Wykonywanie prognoz, analiz
  • Współpraca z innymi oddziałami firmy
  • Ciągły rozwój w dziale aktuarialnym

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe (matematyczne, finansowe, techniczne, etc.)
  • Znasz i posługujesz się swobodnie językiem niemieckim i angielskim (minimum na poziomie B2)
  • Czujesz się swobodnie pracując w Excel
  • Miło będzie jeśli posiadasz już doświadczenie
  • Posiadasz zdolności analityczne
  • Chcesz rozpocząć swoją przygodę w środowisku międzynarodowym

Możliwości, jakie daje praca u naszego Klienta:

  • Umowa o pracę, pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia (6 000-10 000 PLN brutto)
  • Udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Pracę w renomowanej marce
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Rozwój w Dziale Aktuarialnym
  • Elastyczne godziny pracy (start: 8:00-10:00)
  • Benefity pozapłacowe m.in. bony lunchowe, bilety do kina, karta sportowa, dofinansowanie do nauki języków obcych etc.

Nie czekaj, prześlij swoje CV już teraz!

Przesyłając CV lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Zatrudnienia i Pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Kandydat chce uczestniczyć.

Administratorem danych osobowych przetwarzającym dane zgodnie z RODO 2016/679 jest HR Consulting, adres biura: ul. Złota 59, 00-120 Warszawa, nr agencji zatrudnienia 5936.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy