Logo Pracuj.pl

Młodszy Analityk

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów informatycznych dla klienta z obszaru sektora publicznego
  • Przygotowanie analiz danych merytorycznych i realizacją testów
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji elementów systemu w języku UML
  • Współpraca z projektantami, programistami i testerami
  • Wsparcie klienta w obsłudze zgłoszeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat (preferowane kierunki o profilu informatycznym bądź pokrewne)
  • Znajomość narzędzia do modelowania procesów UML
  • Znajomość języka zapytań SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i otwartość na pracę w zespole

Mile widziane

  • Znajomość systemów opartych o architekturę wielowarstwową
  • Wiedza z zakresu relacyjnych baz danych
  • Znajomość narzędzia do modelowania procesów BPM oraz narzędzia Enterprise Architect
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych

Podział czasu pracy

20%

Zadania z obszaru architektury

30%

Spotkania

20%

Wsparcie techniczne dla zespołu

20%

Zbieranie wymagań

10%

Testowanie

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Zadanie domowe

2

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Spotkanie online

4

Decyzja o zatrudnieniu

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Młodszy Analityk, Zielona Góra