Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Aparatowy

Purinova Sp. z o.o.O firmie

Purinova Sp. z o.o.

Jakóba Hechlińskiego 7

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości procesów technologicznych poprzez prawidłową obsługę instalacji, maszyn, urządzeń, aparatów produkcyjnych

  • przestrzeganie przepisów BHP

  • analizowanie bieżących problemów jakościowych, produkcyjnych

  • usuwania podstawowych usterek instalacji oraz utrzymanie odpowiednich standardów, jakości i czystości w ramach odpowiedzialności za obszar

  • realizacja poleceń bezpośredniego przełożonego

  • praca w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym (organizacja pracy w ruchu ciągłym)

  • praca na wózku widłowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, techniczne

  • umiejętność współpracy w zespole

  • umiejętność szybkiego reagowania na nieprawidłowości

  • chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji

  • znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność obsługi instalacji i urządzeń technologicznych

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • najwyższe wynagrodzenia w Bydgoszczy

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia

  • dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Przewiń do profilu firmy