Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Architekt – Asystent Architekta Prowadzącego

Norwegian Engineers & Architects AS (Sp.z.o.o.) – oddział w PolsceO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie modeli 3D inwentaryzacji obiektów i terenów ich otaczających

  • Praca przy przygotowywaniu projektów na wszystkich etapach projektowania (koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych) i sporządzanie pełnej dokumentacji 3D w oprogramowaniu ArchiCad w technologii BIM,

  • Przygotowywanie wizualizacji,

  • Przygotowywanie projektów wnętrz,

  • Przygotowywanie projektów zagospodarowania terenu,

  • Udział w konkursach,

Nasze wymagania

  • Biegłej znajomości oprogramowania ArchiCad - warunek konieczny,

  • Doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji projektowej w technologii BIM – oprogramowanie ArchiCad,

  • Umiejętność modelowania 3D Obiektów i terenów ich otaczających w stopniu zaawansowanym,

  • Kreatywność, zaangażowanie , chęć nauki i realizacji nowych wyzwań, sumienność, umiejętność pracy w zespole,

  • Dobrej organizacji pracy i dotrzymywania ustalonych terminów,

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym konwersację

  • Ukończone studia kierunkowe,

  • Podstawowa znajomość przepisów budowlanych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę adekwatne do posiadanych kompetencji i osiąganych wyników,

  • Praca przy ciekawych projektach rynku norweskiego,

  • Praca w pełnym wymiarze godzin,

  • Komfortowe warunki pracy i nowoczesne biuro przy Alejach Jerozolimskich,

  • Możliwość pracy i zdobywania doświadczenia w międzynarodowym zespole,

  • Profesjonalne szkolenia w Polsce oraz Norwegii,

  • Niezbędne narzędzia do pracy i oprogramowanie.

O nas

Firma Norwegian Engineers and Architects AS została założona w 1997roku w Norwegii. Siedziba spółki macierzystej mieści się w gminie Asker, niedaleko Oslo. Oddział w Warszawie powstał w 2015 roku, wciąż się rozwija i poszukuje nowych pracowników do naszego zespołu.

CV (w języku polskim i angielskim) wraz z klauzulą RODO oraz portfolio, prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.