Oferta pracy

Młodszy Architekt Rozwiązań ICT

WINGED IT SP Z O O

umowa o pracę
9 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
11 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Cloud-based

  • Hybrid

  • Multi-Cloud

  • SIP

  • RTP

  • HTTP

O projekcie

Czas projektu: długoterminowa współpraca

Praca w zespole R&D jednej z największych grup telekomunikacyjnych na świecie (projekty międzynarodowe, we współpracy z zespołem architektów i badaczy z całego świata).

Projekt związany z tworzeniem i testowaniem nowoczesnych rozwiązań do współpracy online oraz budowania platform opartych o VoIP i wideokonferencje.

Praca zdalna: całościowo w okresie związanym z pandemią, następnie 1 dzień w tygodniu.

Podróże: rzadko, 1-2 na rok.

Proces rekrutacji: online, 1 rozmowa i szybka decyzja.

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i konfiguracja laboratorium teleinformatycznego (projektowanie architektury oraz funkcji narzędzi audio/video do współpracy online),

  • Tworzenie skryptów i narzędzi wspierających integrację różnych systemów IT i ICT,

  • Tworzenie planu testów,

  • Walidacja rozwiązań i rozwiązywanie problemów technicznych z dostawcami,

  • Dokumentowanie prototypów rozwiązań i przekazywanie ich do zespołów wdrożeniowych.

Nasze wymagania

  • Pierwsze doświadczenia na podobnym stanowisku/stażu,

  • Znajomość środowisk on-prem, Cloud-based, Hybrid, Multi-Cloud,

  • Wiedza na temat SIP, RTP, SRTP/TLS, HTTP, SNMP,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

Mile widziane

  • Cisco Certified Network Professional (CCNP)

  • + Cisco Certified Network Associate (CCNA) Collab

  • + CIPTV1

  • + CIPTV2

  • + CTCOLLAB

  • + ACSE: Alcatel-Lucent Certified System Expert

  • + ACFE: (Alcatel-Lucent Certified Field Engineer

  • + MV5000 – Pack Essentiel R7.0 + Telephony Adv.

  • + MVO400

To oferujemy

  • Udział w międzynarodowym projekcie z nowoczesnymi technologiami,

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Miejsce pracy: Warszawa,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania (zgodnie z zasadami RODO).