Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Architekt

Project Management Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

POSZUKIWANY / POSZUKIWANA:

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Szukamy osób, które:

  • skończyły lub są na ostatnim roku studiów
  • mają za sobą pierwsze doświadczenie w projektowaniu obiektów
    przemysłowych – mile widziane
  • znajomość AutoCad
  • potrafią komunikować się po angielsku
  • potrafią współpracować
  • chcą podejmować decyzje i brać za nie odpowiedzialność

Co oferujemy:

  • zdobywanie doświadczenia dzięki realizacji konkretnych zadań
  • możliwość prowadzenia projektów w środowisku międzynarodowym
  • współpracę opartą na partnerstwie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków:

  • współpraca przy opracowaniu dokumentacji (w tym projektowej, wniosków)
    na wszystkich etapach projektowania (koncepcja, projekty budowlane,
    wykonawcze),
  • pomoc przy przygotowywaniu rysunków technicznych do projektu,
  • wykonywanie niezbędnych obliczeń oraz opisów,
  • wspieranie Project Managera przy sporządzaniu zestawień
    oraz kalkulacji niezbędnych do realizacji projektu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dodanie nr referencyjnego ogłoszenia 03/12/WŁ.

Ogłoszenie archiwalne