Oferta pracy

Młodszy Asystent ds. Sprzedaży i Administracji

SE16N sp. z o.o.O firmie

SE16N sp. z o.o.

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 55

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Sprzedaży w obsłudze Klientów

  • Wsparcie w przygotowaniu ofert, kompletowaniu dokumentów w postępowaniach przetargowych

  • Tworzenie nowych leadów sprzedażowych oraz dbanie o poprawność danych w systemie CRM

  • Pozyskiwanie referencji od Klientów

  • Obsługa administracyjno – biurowa firmy

  • Archiwizacja dokumentów oraz nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów

  • Nadawanie, odbiór i dekretacja korespondencji oraz przesyłek

  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy

Nasze wymagania

  • Jeżeli jesteś osobą energiczną, komunikatywną, potrafisz pracować równolegle nad wieloma zadaniami, a poza tym:

  • chcesz się uczyć i rozwijać

  • sprawnie obsługujesz MS Office (Excell, Power Point, Word)

  • bardzo dobrze znasz (mowa, pismo) język angielski – poziom min.B

  • posiadasz co najmniej średnie wykształcenie

  • skrupulatnie wykonujesz powierzone zadania

  • potrafisz dobrze zarządzać czasem swoim i innych - to chcielibyśmy Cię poznać!

To oferujemy

  • świetną atmosferę i pracę z najlepszymi specjalistami

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • możliwość pracy zdalnej

    • spotkania integracyjne

    Zapraszamy do zespołu SE16N Sp. z o.o. w oddziale warszawskim. Jesteśmy drużyną, która gra do jednej bramki i każdy jest tak samo ważny. Po meczu idziemy na piwo lub kolację, bo cenimy sobie partnerskie relacje. Jeśli interesują Cię systemy informatyczne i chcesz poznawać nowe rozwiązania IT to dobrze trafiłeś. Studiujesz? To nie problem. Znajdziemy rozwiązanie.

    Przewiń do profilu firmy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy