Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Asystent ds. techniczno-biurowych

Adler Polska Sp. z o.o.

  • Brzozowa 50
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Brzozowa 50

Katowice

ADLER – Polska Sp. z o.o. – wyłączny krajowy dystrybutor wysokiej jakości lakierów, barwników i impregnatów do drewna, austriackiego producenta marki ADLER, obecny na polskim rynku od 19 lat, poszukuje pracownika do oddziału firmy w Katowicach przy ul. Brzozowej 50, na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta w zakresie ofertowania, fakturowania i logistyki, doradztwo techniczne w zakresie przerabiania naszych produktów
  • Przygotowanie, kompletacja i kontrola towaru dla klienta
  • Dorabianie kolorów bejc, lakierów, przygotowanie próbek lakierniczych
  • Wykonywanie prac magazynowych (rozładunek, załadunek, kompletacja zamówień)
  • Współpraca z przedstawicielem handlowym odpowiedzialnym za region

Wymagania:

  • Doskonała organizacja pracy w biurze i magazynie
  • Doświadczenie w branży stolarskiej / lakierniczej będzie dodatkowym atutem
  • Dobre postrzeganie kolorów
  • Otwarta i przyjazna osobowość
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami
  • Obsługa pakietu Office
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne szkolenie w Krakowie wraz z zakwaterowaniem (teoria + praktyka)
  • Pracę w sympatycznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do programu Multisport

Ogłoszenie archiwalne