Oferta pracy

Młodszy Asystent Dyrektora Dywizji

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.O firmie

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Jana Gutenberga 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez Dyrektora Wykonawczego

  • Koordynacja, kontrola wykonania oraz nadzór nad budżetem kosztowym, inwestycyjnym, osobowym, oraz szkoleniowym działu

  • Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacja na spotkaniach w j. angielskim

  • Współpraca z innymi sekcjami lub działami

  • Nadzór nad obiegiem faktur wewnątrz działu

  • Koordynacja organizacji szkoleń dla pracowników działu produkcji

  • Kontakt z dostawcami oraz obsługa modułu zakupów w systemie IFS (wprowadzanie zapotrzebowania na zakup) na potrzeby działu produkcji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (codzienna praca)

  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint

  • Znajomość procesu budżetowania oraz specyfiki branży automotive

  • Inicjatywa, samodzielność w działaniu oraz wysoka kultura osobista

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu (realizacja zadań ad-hoc)

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy o pracę

  • Stałe godziny pracy

  • Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z pakietem szkoleń (dostosowanym do nowej rzeczywistości)

  • Atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV

2

Rozmowa kwalifikacyjna

3

Decyzja o zatrudnieniu

Od wielu lat staramy się robić wszystko, aby zmniejszać zanieczyszczenie powietrza, którym oddychasz. To dlatego tworzymy produkty, które dbają o środowisko. Wierzymy, że robimy coś ważnego także dla Ciebie. Wiemy również, że bez wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników nie moglibyśmy osiągać zakładanych celów i rozwijać naszej organizacji. Dlatego też od początku istnienia firmy staramy się tworzyć przyjazne i rozwojowe środowisko, pozwalające każdemu pracownikowi realizować własny potencjał i osiągać satysfakcję zawodową. Dlatego dołącz do nas.

Naszym sukcesem są ludzie!

Przewiń do profilu firmy